Jogos retritai

Pasitraukimas į vienumą

Retritas (angl. retreat) pasitraukimas, atsiskyrimas – skatinamas troškimo pažinti save.

 
 ————————–∗————————–
 

M.R.Y. Retritas

 
Retritas – tai atsiskyrimo praktika, kurios tikslas saviugda ir dvasinio žinojimo vystymas. Retritas – tai periodas, kuomet žmogus atitolsta nuo kasdienės veiklos siekdamas savižinos. Atsitraukimas ir mokymasis „prie Guru pėdų“ leidžia sustiprinti asmeninę discipliną, plėsti sąmonę, suvokti minčių virsmo galią, įveikti vidines ir išorines kliūtis siekiant tobulumo.
 
Mai Ram Yoga retritai vyksta pagal Mai Ram Yoga retritų praktikų sistemą, suformuotą, remiantis Penkių gamtos elementų struktūra. Kiekvienos dienos retrito praktikos išsiskiria savita materialaus būties prado analize, kuri praplečia individo egzistencinį supratimą.
 
Retrito praktikas sudaro: disciplina, laikymasis vidinės ir išorinės tylos, meditacinė praktika, karma joga (nesavanaudiškas veikimas)asanų ir pranajamos technikų lavinimas, įvairios kūno apvalymo nuo toksinų procedūros, proto kontrolės ugdymas, garbinimo ritualai, klasikinių jogos raštų studijavimas.
 
Retrito metu gyvenimo sąlygos paprastos, o griežto retrito metu yra asketiškos. Mityba lengva, vegetarinė.
Vykstantiems į retritą svarbu suformuoti teisingą atsiskyrimo praktikos nuostatą, kuri būtina siekiant savižinos ir tobulumo.
 
 
 ————————–∗————————–
 

Šeimų jogos stovykla

Mai Ram Yoga vasaros jogos stovykla 2013filmą žiūrėti čia>>>

Mai Ram Yoga stovyklos, skirtos tėveliams su vaikais. Stovyklos tikslas – jogos praktika kartu su šeima. Tėveliai su vaikais pasineria į jogos praktikas nuo ankstaus ryto iki vakaro. Vystosi ir tobulėja ne tik tėveliai, bet ir vaikai.
Jogos mokytojai padeda vaikams suprasti save ir supantį pasaulį, gamtos dėsningumus bei gamtoje esančią tvarką, ugdyti teisingas nuostatas.
 
Stovyklose dėstomas Mai Ram Yoga mokymas, praplečiantis vaiko pasaulėžiūrą. Vyksta meniniai užsiėmimai, suteikiantys galimybę išreikšti ir lavinti vaiko kūrybiškumą. Taip pat vyksta įvairios jogos pratybos, pritaikytos vaikams, kurios ugdo discipliną, koncentraciją, kūno sveikatingumą, lavina vaikų fizinius ir mentalinius gebėjimus.
 
 
 ————————–∗————————–
 
 

Retritas Mai Ram Yoga mokytojams

ir norintiems jais tapti

 

 
Retritas yra skirtas susitikti su Guru Mai Ram, vystyti jogos mokytojo praktiką, gilinti jogos mokymo žinias, ugdyti savidiscipliną ir savižiną. Retrite gali dalyvauti ne tik Mai Ram Yoga mokytojai, bet ir norintys tapti Mai Ram Yoga mokytojais ir puoselėti klasikinį jogos mokymą pasaulyje. 
 
 
 

——————∗——————

OM TAT SAT