Asanų praktikų lygiai

 
Mai Ram Yoga asanų metodika – tai fizinė ir mentalinė praktika, padedanti ugdyti koncentraciją bei lavinanti ne tik kūną, bet ir protą tam, kad praktikuojantysis įveiktų ligas, įvairaus pobūdžio kitimus, išsaugotų fizinę ir psichinę sveikatą. Nuosekliai praktikuodamas pagal Mai Ram Yoga asanų metodiką, žmogus laipsniškai išsilaisvina nuo susikaupusios kūne įtampos, nerimo bei įvairiausių kitų asmenybę trikdančių veiksnių. Būtent tai ir yra išskirtinė Mai Ram Yoga asanų praktikos savybė, kuri skiriasi nuo pasaulietiškų mankštų bei fizinio lavinimo pratimų ar gimnastikos.
 
Mai Ram Yoga asanų metodika skirstoma į penkis sudėtingumo ir tobulėjimo lygius:
 
YOGA OPEN,
YOGA BASIC,
YOGA ADVANCED I ir II,
YOGA MASTER.
 
 
 
 
 
————————–∗————————–
 
 
Mai Ram Yoga Open
 
 
 

Mai Ram Yoga Open asanų ir pranajamos praktinė metodika, skirta visiems žmonėms, norintiems pradėti praktikuoti jogą. M.R.Y. Open pamokos metu mokomąsi taisyklingai kvėpuoti ir atlikti asanas, jų sekas, po kurių juntamas efektyvus poveikis, kuris skatina tolimesnę pažangą ir tobulėjimą.

 

 ————————–∗————————–
 
 
 
Mai Ram Yoga Basic
 
 

 

Mai Ram Yoga Basic asanų ir pranajamos praktika – tai sudėtingesnė praktika, kurią sudaro gilesnės asanų ir pranajamos technikos, lavinančios koncentraciją tam, kad praktikuojantis laipsniškai įvaldytų kūno ir proto funkcijas. M.R.Y. Basic praktika padeda įsiklausyti į kūną ir nešališkai save stebint, išmokti atsipalaiduoti bei paleisti įvairaus pobūdžio susikaupusias įtampas, ir tokiu būdu teigiamai transformuoti save.

 
 ————————–∗————————–
 
 
 
Mai Ram Yoga Basic vaikams
Mai Ram Yoga Basic vaikams – tai asanų praktika pritaikyta specialiai vaikams. Jogos asanų pratybos padeda ugdyti vaikų savitramdą, dėmesingumą, kūno sveikatingumą, lavina vaikų fizinius ir protinius gebėjimus.
 
 
 ————————–∗————————–
 
 
Mai Ram Yoga Basic besilaukiančioms
Mai Ram Yoga Basic besilaukiančioms – tai pamokų sistema, susidedanti iš asanų ir pranajamos praktikų, skirtų besilaukiančioms. M.R.Y. praktikų besilaukiančioms mamoms tikslas yra padėti būsimai mamai išlaikyti sveikatingumą, pasiruošti gimdymo procesui, sutelkti vidinę ramybę ir išlaikyti darną su aplinka ir su kūdikiu.
 
 
 ————————–∗————————–
 
 
Mai Ram Yoga Basic Therapy
Mai Ram Yoga Basic Therapy – tai asanų ir pranajamos praktikos, pritaikytos savižinos siekiantiems žmonėms, tačiau turintiems įvairaus pobūdžio sveikatos sutrikimų. M.R.Y. Basic Therapy asanų praktikos mokina susitelkimo ir savianalizės per kūną. Praktikos padeda suvokti kūno problemą, įsiklausyti į save, nesukeliant negatyvių emocijų, o mokantis priimti bei šališkai stebėti save, savo ligą, sunkumą, skausmą paleidžiant ir neprisirišant prie jo. Tuomet praktikų metu atsiranda galimybė prasiskverbti į gilesnį sąmonės lygmenį ir teigiamai transformuoti save. Mai Ram Yoga praktikų esmė slypi ne kūno grožyje, sveikatoje, lankstume ir t.t., o savęs puoselėjime, augime, t.y. kūno sąmoningumo brandinime.
 
 
 ————————–∗————————–
 
 
 
Mai Ram Yoga Advanced I
 
  

Mai Ram Yoga Advanced I – tai intensyvi asanų ir pranajamos praktika, skirta įvaldžiusiems M.R.Y. Basic lygį.

 
 
 ————————–∗————————–
 
 
 
Mai Ram Yoga Advanced II  
 
 

Mai Ram Yoga Advanced II – tai padidinto intensyvumo asanų, pranajamos ir bandhų praktika, skirta reguliariai praktikuojantiems ir įvaldžiusiems M.R.Y. Advanced I praktiką.

 

————————–∗————————–
 
 
 
Mai Ram Yoga Master
 
 
 
 

OM MAHADEV!

Guru Mai Ram asana
 
 
 
Mai Ram Yoga Master lygio praktika skirta visiems reguliariai praktikuojantiems M.R.Y. Basic ar Advanced I, II lygius.
  
 

——————∗——————

OM TAT SAT