Guru Mai Ram

Ašramo Guru

 

     Mai Ram Devi yra Aghorų kapalinų nathų jogų sampradajos, mokymo linijos, Guru. Guru Mai Ram gimė Lietuvoje 1969 m. sausio 15 d. Makara Sankranti šventės metu. Makara Sankranti yra saulės grįžimas iš tamsaus priodo į šviesųjį, kai saulė pradeda judėti šiauryn. Ši diena simbolizuoja neišmanymo pabaigą ir tiesos pradžią, kuomet apsireiškia tamsos į šviesą virsmas, iš vieno būvio į kitą. Būtent Makara Sankranti metu į Mahasamadhį išėjo tradicijos didis sidhas Guru Hari Ram, kurio ašrame Indijoje, Varanasyje Guru Mai Ram tęsia Aghorų kapalinų nathų jogų sadhaną.

   Mai Ram turi išsilavinimą chemijos ir psichologijos srityse. Su šeima, dviem suaugusiom dukrom ir vyru, gyvena ir sadhaną atlieka Mai Ram Yoga ašrame.
 
   Guru Mai Ram yra Mai Ram International Yoga Association įkūrėja. Asociacija įkūrta siekiant vystyti ir plėtoti klasikinę integruotą Mai Ram Yoga, organizuoti mokymus, seminarus ir konferencijas, bendradarbiauti su giminingomis organizacijomis Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu M.R.I.Y.A. priklauso 91 sertifikuotas jogos mokytojas, plėtojantis klasikinę integruotą Mai Ram Yoga visame pasaulyje.
 
 
 
   
  
   
 
———————∗———————

 OM TAT SAT