Hari Ram ašramas Varanasyje

Guru Mai Ram sadhana Hari Ram Ashrame VaranasisMai Ram Devi sadhana Hari Ram ašrame Varanasyje, Indijoje,  filmą žiūrėti čia >>>

 

 Mai Ram sadhanos vieta – Hari Ram ašramas

Indijoje, Varanasio mieste

Hari Ram ašramas – tai sakrali Guru vieta, dvasinė atsiskyrėlio buveinė, kurioje per Makara Sankranti (šventė vykstanti sausio 14–15 d.) į Mahasamadhį išėjo tradicijos didis sidhas Guru Hari Ram, su kurio palaiminimu ir energijos galia šią naktį kaip tradicijos tęsėja į Žemę atėjo Guru Mai Ram. Makara Sankranti yra Saulės grįžimas iš tamsaus periodo į šviesųjį, kai Saulė pradeda judėti šiauryn. Ši diena simbolizuoja neišmanymo pabaigą ir teisos pradžią.
 
2014 m. lapkričio 6 d. Hari Ram ašrame Varanasyje į Mahasamadhį išėjo Guru Narendra Ram –
Mai Ram Devi Parama Guru. Mahasamadhis – tai didysis išėjimas, sąmoningas kūno palikimas susiliejant su Aukščiausiąja Sąmone ir daugiau nebeatgimstant samsaroje (gimimų ir mirčių rate).
 
Guru Narendra Ram kartu su Guru Anil Ram Aghorų kapalinų nathų jogų sampradajos mokymą ir nathų tradicijos dvasinę galią perdavė Guru Mai Ram Devi. Guru Narendra Ram inicijavo Mai Ram Yoga nathų jogų sampradajos ašramą Lietuvoje, Vilniuje.
 
Guru Mai Ram Aghorų kapalinų nathų jogų Guru paramparos tradicijos tęsėja. Guru Mai Ram nuo 2009 m. sadhaną (dvasinę praktiką) atlieka Hari Ram ašrame Varanasyje, Indijoje,
o nuo 2010 m. – įsteigtame Mai Ram Yoga ašrame Lietuvoje, Vilniuje.
 
 

Guru Narendra Ram

 

Akimirkos su Parama Guru Narendra Ram
filmą žiūrėti čia>>>
 
 
————————–∗————————–

 

Hari Ram Ašramas

Varanasis, Indija

 

Hari Ram Ashram
 
 
 
 
 
———————∗———————

 OM TAT SAT