Mieli lankytojai,

 

norime informuoti, kad užsiėmimus pradėsime vesti nuo šio pirmadienio (gegužės 18 d.).

 

Norime atkreipti dėmesį, kad dalyvauti užsiėmimuose galima tik laikantis žemiau nurodytų nurodymų:

 

  1. Norintys dalyvauti užsiėmimuose, turi iš anksto užsiregistruotis. Laikantis LR Vyriausybės nurodymų užsiėmimuose negali dalyvauti daugiau nei 10 asmenų, ir vienam dalyviui turi tekti ne mažesnis kaip 5 kv. m. plotas ir būtų išlaikytas ne mažesnis nei 2 m. atstumas tarp dalyvių.
  2. Atvykite į užsiėmimus dėvėdami apsaugines priemones. Apsaugines kaukes būtina dėvėti visose Mai Ram Yoga Ashram patalpose, jas galėsite nusiimti tik salėje prasidėjus užsiėmimams.
  3. Atvykę į užsiėmimus dezinfekuokite rankas. Rankų higienai skirkite ypatingą dėmesį ir jas reguliariai plaukite muilu ir/ar dezinfekuokite jums paruoštomis specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis.
  4. Laikykitės rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo taisyklių ir ne mažesnio nei 1 m. atstumo nuo kitų asmenų.
  5. Tiems, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių – karščiuoja, kosėja, čiaudi, sloguoja, kuriems yra pasunkėjęs kvėpavimas, nevykite į Mai Ram Yoga Ashram ir nedalyvaukite užsiėmimuose.
  6. Šiuo laikotarpiu nesinaudokite dušais.

 

 

Rekomendacijos:

  1. Nerekomenduojame užsiėmimuose lankytis rizikos grupės žmonėms, t. y. vyresniems nei 60-ies metų amžiaus ir turintiems lėtinių susirgimų kaip, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas, lėtinės kvėpavimo organų ligos, lėtinės inkstų ligos ir kitos.
  2. Rekomenduojame atsinešti ir naudoti savo priemones (kilimėlius, kaladėles, pledus ar kt.). Mes šiuo laiku skiriame dar didesnį dėmesį dezinfekcijai, tačiau primename, kad jūs patys visuomet galite specialiomis dezinfekuojančiomis priemonėmis dezinfekuoti kilimėlius ar kitą įrangą.
  3. Atvykus rekomenduojame pasimatuoti kūno temperatūrą.

 

 

Saugokime save ir aplinkinius.

 

Lauksime Jūsų!