Kviečiame būsimas mamytes ir

tėvelius į ašrame vyksiančias paskaitas

  

Rugsėjo 26, 27 d., spalio 3, 4 d.

(šeštadieniais ir sekmadieniais) 10.00 – 12.00 val.

 

1 

Paskaitas dėsto gimdymo dūla Aurelija Savickienė

 

  ————————–∗————————– 

 

Paskaitų metu dėstomos temos:

• Devyni laukimo mėnesiai

Sąmoninga tėvystė. Gyvybės pradžia. Nėštumo trimestrų apžvalga, jų ypatumai. Kritiniai laikotarpiai besilaukiant. Ryšio tarp tėvų ir gyvybės įsčiose svarba. Jo užmezgimas bei puoselėjimas. Bondingas. Mažylio judesių kalba. Veiksniai, darantys įtaką prenatalinuko psichikos formavimuisi įsčiose. Ugdymas iki gimimo. Aktyvios fizinės veiklos nauda motinai ir mažyliui. Antenatalinis tarpvietės masažas.

• Gimdymas ir gimimas

1 dalis (teorinė)

Artėjančio gimdymo šaukliai. Gimdymo etapų apžvalga, jų ypatumai. Veiksmai, prasidėjus gimdymui ir jo eigoje. Laikas vykti į stacionarą. Rekomenduotinas sąrašas daiktų, kuriuos būtų pravartu pasiimti su savimi. Artimo žmogaus – vaiko tėvo, dūlos ar kt. žmogaus dalyvavimas gimdyme.

2 dalis (teorinė ir praktinė)

Kaip ruoštis ir ruošti kūdikį šiam atsakingam įvykiui. Natūralios savipagalbos būdai, taikytini gimdymo eigoje. Galimi pagalbos gimdyvei būdai, talkinant kitam žmogui. Sąmoningo, netrikdomo, natūralaus gimdymo privalumai. Efektyviausios gimdymo ir gimimo padėtys. Kvėpavimo technikos gimdymo eigoje. Kaip ir kada liesti gimdyvę, norint padėti efektyviai atsipalaiduoti arba tausojančiai išbūti intensyvą.

• Laikas po gimdymo ir gimimo. Žindymo menas

„Oda prie odos“ kontaktas bei jo teikiama nauda motinai ir mažyliui. Naujagimio kelionė iki pirmojo priešpienio gurkšnio. Žindymas. Jo svarba kūdikio ir motinos fizinei bei psichinei sveikatai. Žindymo padėtys bei taisyklingas kūdikio pridėjimas prie krūties. Su žindymu susijusių nesklandumų sprendimo būdai. Moters sveikata pogimdyminiu laikotarpiu. Naujagimio priežiūra namuose. Imprintingas.

 

————————–∗————————– 

 

Būtina registracija. Tel. +370 640 41 669 arba  el. p. info@mairamyoga.lt  

Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą.

 

  ————————–∗————————– 

 

Vienos paskaitos kaina – 8 Eur.

4 kartų abonementas vienam asmeniui – 25 Eur.

4 kartų abonementas šeimai (2 asmenims) – 40 Eur.

 

  ————————–∗————————–