Įvadas į Jogą

Įvadas į Mai Ram Yoga

 

Joga tai…

Joga – tai per tūkstančius metų išsaugotas tikrasis paveldas mūsų dabarčiai ir ateičiai.
Jogos praktika yra visos žmonijos kasdienio gyvenimo bei ateities reikmė, kuri nėra suvaržyta jokiais kultūriniais ar geografiniais apribojimais. Joga nėra religija ar filosofija, tai pastovi praktika,
siekiant suvokti savo vienovę su Kūrėjo Tiesa.
 
Joga – tai gyvenimo mokslas, padedantis pažinti savastį bei atrasti santaiką su aplinkiniu pasauliu.
Nuosekli jogos praktika atveria išminties, žinių kelią, leidžia pamatyti reiškinių įvairovės vientisumą bei paverčia gyvenimą harmoningu.
 
Visata nuolatos transformuojasi, kinta, juda. Visi staigūs pokyčiai išoriniame pasaulyje kaskart primena apie gyvenimo nestabilumą bei trapumą. Kintamumas atskleidžia žmogaus pastangų beviltiškumą sukurti gyvenime stabilumo bei ramybės oazę. Ramybė įmanoma tik tada, kai jokie išoriniai veiksniai neįtakoja mūsų vidinio stabilumo, tuomet niekas negali sutrikdyti, paveikti ir atitolinti nuo tikrojo kelio – dharmos.
  
Mai Ram Devi
 
 
————————–∗————————–
 
 

Apie klasikinę integruotą Mai Ram Yoga 

Mai Ram Yoga – tai Guru Mai Ram integruota klasikinė joga, skirta šiuolaikiniam žmogui puoselėti savižiną. 
 
Mai Ram Yoga tikslas – brandinti praktikuojančiojo vidinę sąmonę ir jos išplėtimą, pranokstantį kūno ir proto sukurtus apribojimus. Šio tikslo link veda nuolatinis savižinos ugdymas, pasitelkiant vidinę valią ir sąmoningumą, kol galiausiai sąmonė pakyla virš mentalinio lygmens. Kryptingos pastangos, atsidavimas, kūno ir proto ugdymas praktikuojančiajam leidžia pažinti tikrąją prigimtį. Būtent toks savižinos kelias ir yra pagrindinė integruoto Mai Ram Yoga mokymo paskirtis.
 
 
 
————————–∗————————–
 
 
Kodėl ašramo lankytojams būtina išklausyti kursą 
„Įvadas į Mai Ram Yoga“?
 
Šis įvadinis kursas skirtas žmonėms, norintiems praktikuoti jogą Mai Ram Yoga ašrame. 
Įvado tikslas – supažindinti su klasikinę jogą tam, kad žmogus galėtų sąmoningai praktikuoti. Nes tik sąmoninga jogos praktika gali padėti žmogui adaptuotis gyvenimo pokyčiuose: išmokti įveikti stresą, ligas, sugebėti neprarasti pusiausvyros ir tikėjimo vidine jėga, atskleisti save kūryboje, išlaikyti darną šeimoje ir kituose santykiuose.
 
 
————————–∗————————–
 
 
Paskaitų ir praktinių jogos pamokų metu
Jūs susipažinsite su:
 
 Klasikinės integruotos Mai Ram Yoga psichologijos, filosofijos ir dvasinio žinojimo aspektais
 
Mai Ram Yoga kilme – senovės Indijos nathų (jogos meistrų) tradicija bei žinių perdavimo svarba
 
Mai Ram Yoga metodu ir vienijančiomis kryptimis
 
Mai Ram Yoga praktikos principais 
 
Mai Ram Yoga asanų ir pranajamos technikomis, anatomijos bei fiziologijos aspektais
 
 
————————–∗————————–
 
 
Po kurso “Įvadas į  Mai Ram Yoga” praktiką ir žinias galite gilinti ašrame, rengiamuose retrituose, stovyklose, įvairių lygmenų mokymų studijose, seminaruose. Palaipsniui praktikuojant, joga taps gyvenimo įrankiu, padedančiu tausoti sveikatą, įveikti gyvenimo kliūtis, atrasti pusiausvyrą ir ramybę, paverčiant gyvenimą džiaugsmu…
 
 

——————∗——————

OM TAT SAT