mry-yantra-icon-mobile

Jogos ašramas

Filmas apie Mai Ram Yoga Ašramą

 Filmas atskleidžia ašramo veiklos visumą >>>

 

Mai Ram Yoga ašramas, kuriame Guru Mai Ram perduoda autentišką jogos mokymą.

 

 

 

 

Mai Ram Yoga ašramas – tai sakrali jogos mokymo vieta, Kapalinų Nathų jogų mokymo linijos įšventinti Guru Mai Ram namai, kuriuose Mai Ram atlieka dvasinę praktiką (sadhaną).

 

Ašrame įsteigta

jogos mokykla,

kurioje mokoma: 

 

jogos psichologijos ir filosofijos,

savižinos ir dvasinio prado suvokimo,

proto koncentracijos,

kūno bei kvėpavimo valdymo.

 

Nuo 2009 m. Mai Ram sadhaną atlieka Hari Ram ašrame Varanasyje, Indijoje, nuo 2010 m. – Mai Ram Yoga ašrame Vilniuje, Lietuvoje.

 2019 m. pradėtas statyti naujas Mai Ram Yoga ašramas Varanasyje, Indijoje.

Nathų jogų tradicijos ašramai turi tūkstantmetes tradicijas. Nathų tradicijos ašrame yra perduodamas autentiškas jogos mokymas ir vyksta įvairios dvasinės praktikos. 

MRY ašramas yra jogos bendruomenė, kurioje mokytojo pasekėjai jo prižiūrimi gyvena, atlieka dvasines savirealizacijos praktikas ir mokytojo pavestus darbus. Ašramas suteikia galimybę atsiriboti nuo pasaulietinio gyvenimo bei galimybę užsiimti įvairiomis jogos formomis, meditacijomis, ritualais, sakralių raštų studijavimu, mantrų rečitavimu, giedojimais, karmajoga, bei kitomis jogos praktikomis. 

Ašramo tikslas – duoti žmogui impulsą siekti savęs paties bei visos kūrinijos suvokimo, ir palaikyti šį procesą tolimesniame transformacijos bei savirealizacijos kelyje.

 

 

Ašramo praktikos:

  • Jogos praktikos yra fizinės, psichinės ir dvasinės harmonizacijos bei žmogaus galimybių praplėtimo metodų sintezė. Fiziniam lygyje – tai specialūs pratimai (asanos), psichiniame – individualios praktikos proto nuraminimui, norų bei jausmų kontrolei, dvasiniame – metodiškas žinių apie savo Tikrąjį „aš“ plėtimas. 

 

  • Satsangas – reiškia bendravimą su Guru, kai Guru šalia esantiems perduoda mokymą ir įžiebia dieviškos intuicijos kibirkštį. Šis buvimas ir bendravimas nuoširdžiai siekiančių dieviškosios artumos žmonių draugijoje suteikia daug paskatų ir yra svarbi praktika tobulėti dvasiškai. 

 

  • Pudža ir aratis – tai garbinimo ir aukojimo ritualai. Ašrame yra altorius, kur atliekamas ugnies atnašavimas (aratis) ir speciali aukojimo vieta (krim kundas), kurioje Guru atlieka įvairias ugnies ceremonijas (pudžas). Pudža kiekvienam jos dalyviui yra neteisingų poelgių, žodžių ir minčių apsivalymas ugnies ir aukos pagalba. Šie ritualai turi būti atliekamas su visišku atsidavimu ir nuoširdumu.

 

  • Meditacinė mantrų kartojimo praktika (džapa). Mantra – tai šventas garsmuo, į kurį koncentruojamasi, ir su kuriuo susiliejama siekiant dievystės. Šios praktikos metu gali būti atliekamos įvairios mantros, ir kiekvienas ašramas turi savo mantras, susijusias su konkrečia Nathų mokymo linija ir mokytoju. Meditacijos kokybė visada priklauso nuo vidinio prabudimo bei gyvenimo sąmoningumo.

 

  • Raštų rečitavimai, dvasiniai giedojimai. Jie išreiškia visur esančio Absoliuto įvairumą. Įsijungimas į šią praktiką duoda energijos prisipildymo bei palaimos būseną. Tai ne individuali, bet bendra grupinė praktika.

 

  • Karmajoga – tai darbas bendram tikslui, nesavanaudiška veikla ašramo labui.

 

  • Tyla (mauna) – viena iš seniausių dvasinių praktikų. Tyla dažniausiai skiriama kaip protą raminanti bei padedanti suvokti savo tikrąją esmę priemonė.

 

 

Mai Ram Yoga Ashram Vilnius foto galerija 10Mai Ram Yoga Ashram Vilnius 4Mai Ram Yoga Ashram Vilnius foto galerija 2

 

Mai Ram Yoga Ashram Vilnius Divali sventeMai Ram Yoga Ashram Vilnius jogos praktikos akimirkosMai Ram Yoga Ashram Vilnius kiemelis1

 

MAI RAM YOGA AŠRAMO

GURU SALĖ

 

Mai Ram Yoga Ashram Vilnius Guru sale 6Mai Ram Yoga Ashram Vilnius Guru sale 2

 

MAI RAM YOGA AŠRAMO

ŠIVOS SALĖ

 Mai Ram Yoga Ashram Vilnius Sivos sale 1Mai Ram Yoga Ashram Vilnius Sivos sale 3

 

MAI RAM YOGA

HOUSE

 

Mai Ram Yoga House yra svečių namai Vilnius senamiesčio širdyje kurie yra jogos ašramo dalis.

Mai Ram Yoga House tikslas yra sukurti sveiką, ramią, atpalaiduojančią aplinką tiems, kurie nori mokytis ir praktikuoti jogą, sveikai maitintis ir tyrinėti svarbiausias miesto vietas.

Tai puiki vieta tiems, kurie ieško sveikos, ramios aplinkos ir jogos praktikos.

 

https://www.mairamyogahouse.com/

 

Mai Ram Yoga House Logo New

 MRY asramo redaguota spaudai

 

Mai Ram Yoga House photo No4

 

Mai Ram Yoga House photo No2

 

 

OM Tat Sat